SSS

Sık Sorulan Sorular (SSS)

Kurslar kaçıncı sınıflara yönelik?

Kurslarımız LGS’ye yönelik olmakla birlikte, 8.sınıf sınava hazırlık ve ara sınıflar olmak üzere ikiye ayrılmakta.

Sınıflar kaç kişilik?

Learning Management System (LMS) advantages include the ability to capture compliance training, reduce the amount of time and effort to managing organizational-wide learning, reduce skills gaps with to a better way to distribute and encourage a learning culture, and increase visibility to learning effectiveness to optimize programs.

Rehberlik çalışmaları nelerdir?

Sınav sistemini tanıtma, meslek ve kariyer planlaması, sınav sonuçlarının analiz edilmesi, sınav süreci ve sürecinin doğru yönetilmesi, verimli ders çalışma, sınav kaygısının azaltılması, kaliteli zaman yönetimi, meslek seçimi gibi alanlarda öğrencilerimize destek olarak sınava ve hayata motive ediyoruz.

Dershane hakkında genel bilgi nedir?

Dershanemiz, öğrencilere üniversite sınavlarına hazırlık sürecinde destek veren bir eğitim kurumudur. Deneyimli öğretmen kadromuz ve modern eğitim yöntemlerimizle öğrencilerimize en iyi eğitimi sunmaktayız.

Hangi dersleri kapsıyorsunuz?

Dershanemizde, Türkçe, Matematik, Fen Bilimleri, Sosyal Bilgiler gibi üniversite sınavlarına yönelik derslerin yanı sıra, TYT ve AYT konularında yoğunlaşmış özel ders programları sunmaktayız.

Öğretmen kadronuz hakkında bilgi verebilir misiniz?

Dershanemizde görev yapan öğretmenlerimiz alanında uzman, deneyimli ve öğrencilere motive edici bir eğitim anlayışına sahiptirler. Her biri sınavlarda başarı elde etmiş öğretmenlerden oluşan bir kadroya sahibiz.

Daha Fazla Bilgi İçin İletişime Geçin!