Hakkımızda

Hakkımızda

Kağıthane Akademiye Hoşgeldiniz...

Eğitim, bireylerin ve toplumların geleceğini şekillendiren en önemli unsurlardan biridir. Bu bilinçle hareket eden Kağıthane Belediyesi olarak, çocuklarımızın ve gençlerimizin eğitimde fırsat eşitliğine sahip olmaları adına ücretsiz LGS ve YKS sınav hazırlık kursları düzenlemekteyiz.

Bu kurslarımız, eğitimdeki başarıyı artırmak, sınavlara hazırlanan öğrencilerimize destek olmak ve onların hedeflerine ulaşmalarını sağlamak amacıyla tasarlanmıştır. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından onaylanmış olan bu kurslarımızda, deneyimli ve uzman öğretmenlerimiz tarafından verilen derslerle öğrencilerimize en kaliteli eğitimi sunmayı hedefliyoruz.

 

EDUBIN0053
Shop

Kağıthane Akademi bünyesinde düzenlediğimiz bu kurslarımızda, öğrencilerimize sadece sınav konularını öğretmekle kalmıyor, aynı zamanda motivasyonlarını artıracak, özgüvenlerini geliştirecek ve sınav stresini yönetmelerine yardımcı olacak etkinlikler de düzenliyoruz. Eğitim materyallerinden deneme sınavlarına kadar geniş bir yelpazede sunduğumuz bu hizmetler, öğrencilerimizin eksiksiz bir şekilde sınavlara hazırlanmalarını sağlıyor. 


Eğitimde fırsat eşitliği sağlama hedefimiz doğrultusunda ücretsiz olarak sunduğumuz bu hizmetten yararlanan öğrencilerimizin elde ettiği başarılar, bizler için gurur kaynağıdır. Kağıthane’nin gençleri, ülkemizin geleceğini inşa edecek nesiller olarak, aldıkları bu eğitimle daha güçlü ve donanımlı bir şekilde yollarına devam edecekler. 

Sevgili veliler ve değerli öğrenciler, eğitimde başarı, disiplinli çalışma ve doğru yönlendirme ile mümkündür. Bizler, Kağıthane Belediyesi olarak, sizlerin bu yolda her zaman yanınızda olacak, sizlere destek olmaktan asla vazgeçmeyeceğiz. Kurslarımızda elde ettiğiniz başarılar, bizim en büyük ödülümüz olacaktır. 

Tüm öğrencilerimize başarılar diliyor, emek veren tüm öğretmenlerimize ve bu süreçte desteklerini esirgemeyen velilerimize teşekkür ediyorum. Eğitimde fırsat eşitliği sağlama yolunda attığımız bu adımların, Kağıthane’nin ve ülkemizin geleceğine değer katacağına inanıyorum. 

Saygı ve sevgilerimle, 

Mevlüt ÖZTEKİN

Kağıthane Belediye Başkanı

 
Nasıl Çalışırız?

Çalışma Yöntemimiz

01

Ders Programları

MEB Müfredatına uygun ders programlarıyla öğrencilerimizi sınavlara hazırlarız.

02

Pekiştirme Taktikleri

Öğrencilerimiz konuları kavramalarını kolaylaştıran pekiştirme teknikleriyle desteklenir.

03

Deneme Sınavları

Deneme sınavlarıyla öğrencilerin performansı ölçülür ve gelişmeleri takip edilir.

Misyonumuz

Kağıthane Akademisi, öğrencilere ücretsiz eğitim desteği sunarak sınavlara hazırlık süreçlerinde maddi kaygıları ortadan kaldırmak ve başarılarını desteklemek için çalışmaktadır.

Değerlerimiz

1- Fırsat eşitliği
2- Nitelikli eğitim kadrosu
3- Öğrenci gelişimini desteklemek

Toplam Öğrenci
0 +
Toplam Öğretmen
0 +
Butik Sınıf
0 +

Eğitmenlerimiz

Bülent GÖÇEN
BİYOLOJİ – FEN BİLGİSİ
Önder Yaşaroğlu
Rehber Öğretmeni
Filiz İLASLAN
TÜRKÇE – EDEBİYAT
Erdem EREN
COĞREFYA
Murat GÜZEL
MATEMATİK
Abit YAŞAROĞLU
TARİH – SOSYAL BİLGİLER
Deniz ÖNGEL
FİZİK
Yorumlar

Öğrencilerimizin Görüşleri...

"Kağıthane Akademi'de öğretmenler çok ilgili ve dersler çok verimli geçiyor. Kesinlikle tavsiye ederim!"

Bülent Parlak

Mezun

"Dershane ortamı çok samimi ve sıcak. Öğretmenlerimiz konuları çok iyi anlatıyor, her zaman destekleyici."

Abdullah Boslu

12.Sınıf Öğrencisi

"Kağıthane Akademi'de sınavlara çok iyi hazırlandım. Başarılarımın arkasında onların desteği var."

Kamil Koç

8.Sınıf Öğrencisi

Bizimle İletişime Geçin!